PIAB - Technika próżniowa
Pompy próżniowe, przyssawki, transport materiałów sypkich
Produkty PIAB

 

Firma PIAB to światowy lider w dziedzinie techniki próżniowej . Ssawki tego producenta charakteryzuje ogromna ilość rozmiarów , konstrukcji dla różnych zastosowań oraz typów użytych materiałów . Dzięki temu otrzymujemy bardzo dużą ilość możliwości zastosowań w różnych gałęziach przemysłu . Bardzo wysoki poziom trwałości , stały rozwój produktów i często pojawiające się nowości stawiają przyssawki firmy PIAB na szczycie rynku .

 

Pompy próżniowe firmy PIAB charakteryzują się kilkoma cechami stanowiącymi o ich niezaprzeczalnych atutach . Brak konieczności zasilania elektrycznego ( wystarczy sprężone powietrze ) , brak części ruchomych wewnątrz , bezobsługowość , wyjątkowo długa trwałość i niezawodność oraz wysoka jakość wykonania świadczą o ich wyjątkowości . Jeżeli dodamy do tego wyższe wydajności i uzyskane wartości podciśnienia przy niższym poborze sprężonego powietrza dodatkowo mamy produkt wydajniejszy i bardziej ekonomiczny od wyrobów konkurencji .


 

Zdecentralizowany system z pompą próżniową z wkładem ssącym umieszczony bezpośrednio w punkcie ssania eliminuje ryzyko strat w instalacji próżniowej i nie wymaga drogich, przewymiarowanych elementów. Czas reakcji będzie znacznie krótszy, bez zbędnych objętości powietrza do opróżniania. Ponadto każda przyssawka jest niezależna, a więc spadek ciśnienia w jednej przyssawce nie ma wpływu na pozostałe.

System zdecentralizowany (VGS firmy PIAB )  to najlepsza opcja!
Najniższe zużycie energii
Najkrótszy czas cyklu
Najbezpieczniejsze przenoszenie produktów
Najprostsze rozwiązanie problemów
Najbardziej spójny/stabilny

 

W ofercie firmy PIAB znajdziecie Państwo szeroki wybór elementów sterowania układami próżniowymi które służą min. do ułatwienia zarządzania próżnią , obniżają zużycie sprężonego powietrza i hałas .
 

Próżnię z wymiernymi korzyściami wykorzystuje się do transportu materiałów sypkich w wydzielonych, dedykowanych systemach rurociągów. Systemy transportu próżniowego Piab budowane są z wysokiej jakości trwałych komponentów. Naszym celem jest oferowanie rozwiązań, które pomagają klientom zwiększać produktywność.

W produkcji artykułów spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych wymagane jest  zachowanie najwyższego z możliwych poziomu bezpieczeństwa w odniesieniu do higieny i procesu produkcyjnego. Seria C urządzeń do transportu próżniowego Piab została stworzona w odpowiedzi na surowe wymagania w zakresie bezpieczeństwa obsługi i higieny w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym.

 

Poniżej znajdą Państwo linki do poszczególnych systemów i produktów firmy PIAB oraz do pełnego katalogu :

Produkt

Link

Przyssawki

https://www.piab.com/pl-PL/produkty/przyssawki/

piGRIP

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/pigrip-przyssawki-konfigurowalne/

DURAFLEX

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/przyssawki-duraflex/

   

Pompy próżniowe

https://www.piab.com/pl-PL/produkty/pompy-prozniowe/

COAX

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/technologia-coax/

piCOMPACT

https://www.piab.com/pl-PL/produkty/pompy-prozniowe/kompaktowe-kaskadowe/picompact/

piCLASSIC

https://www.piab.com/pl-PL/produkty/pompy-prozniowe/standard/

piINLINE

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/piinline---energooszczdny-i-przyjazny-dla-rodowiska-liniowy-eektor/

VGS

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/vacuum-gripper-system--vgs/

piGRAB

https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/innovations/pigrab---delikatny-chwytak/

   

Akcesoria

https://www.piab.com/pl-PL/produkty/akcesoria-systemowe/

 

·         link do e-katalogu: http://piab.ecbook.se/PL/pl/piab/ 

 

   
O firmie PIABProdukty PIAB